UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
czegoś tu nie kumam -przecież odpad posegregowany to potencjalny surowiec wtórny(szkło, papier, plastikowe butelki), na którym niektórzy zarabiają kokosy, tylko jakoś dziwnie u nas, jest to problem i trzeba płacić za oddanie tychże. Dlaczego opłat są ryczałtowe, a nie zgodnie z wagą.