UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
przecież ta segregacja to bajka dla frajerów, to że segregujesz śmieci to tylko ułatwia prace śmieciarzom ale przecież i tak trzeba to sprawdzić, nikt nie uwierzy na słowo pani jadzi i panu mariankowi że posegregował i jest fajnie, rozumiem że firma ma też koszty i podkręcają im tempo ale jak zwykle koszty przerzuca się na społeczeństwo i tylko o to w tym chodzi aby płacić wiecej i więcej bo można manipulować aby zarobić, przecież firmy recyklingowe zarabiają miliony i wiecznie żle bo tak ma być a ty płać, zawsze sie znajdzie usprawiedliwienie podwyżki w tym dzikim kraju i płać, pseudoekologia i szmal bez wzgledu na koszty społeczne i środowiskowe
jest fajnie