UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
a jak szwecja sprzedawała rude żelaza i inne towary do niemiec, i za pieniążki koleje szwedzkie przewoziły niemców z norwegi na bałtyk albo szwedzka marynarka wojenna eskortowała statki niemieckie, albo za pieniążki robiła malwersacje finansowe dla niemców przez swoje banki, i socjaldemokratyczna szwedzka partia robotnicza kolegowała sie z nsdap i wprowadziła część programów "opiekuńczych "do Szwecji to jest winna czy jest nie winna ? to może szwecja i reszta europy powinna sie zżucić na odszkodowania dla nas ? czemu tylko niemcy powinni płacić a reszta cwaniactwa to co ? oni nie winni, oni biedni, źli niemcy ich namówili do złego
jest fajnie