UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
rozumiem że ich kultura to pop kultura i kultura demoralizacji bo jaka kultura może być w Szwecji gdzie przez dziesiątki lat rządziła na zmianę z kolesiami Socjaldemokratyczna Szwedzka Partia Robotnicza czy Hiszpanii Partia Socjalistyczna lub zwyrodniałej Holandii ? chyba że przyjechali namawiać młodzież jaka to fajna wolność jest u nich i każdy może być transwestytą, homoseksualistą, może brać heroinę, itd itd, oczywiście wszyscy są programowo nie wierzący i za demokracją, to się nazywa wolność i budowanie mostów łał wiadomo bo jak jest inaczej to się mosty pali
jest fajnie