UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No tak,pierw byla UNIA Demokratyczna,pozniej UNIA Wolnosci ta przerobila sie na Platform Obywatelska,a ta z kolei przerobila sie na Koalicje Obywatelska,pora najwyzsza zeby PiS sie na cos sie przerobil,ale Kaczyniak to bystry facet,nie to co tepy Grzechu czy Rudy I'm the przerobki niewiele daly Garbusiarz cyklista

Zbyszek 1