A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tu tyz sum, ale jak mowi nam zaciety automat nimo piniedzy na takie poszukiwania.tera to jak tej mlodej- narazie mogymy ino uszy przekluc- jak beda piniedze ,to wtedy kolczyki kupimy.
Wszystko remontują w tym Fromborku po za świetnym basenem odkrytym.
To dlatego katolik musi placić za wejście do Katedry ?
Masoneria ma się w najlepsze. Katolicy muszą placić żeby wejść do Katedry, żałosne.