UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W Elblągu nie wszyscy są lewakami. Są wyznawcy KK i wszystkich tych wymyślonych charakterystycznych dla tej wiary rzeczy, coraz więcej (ku zadowoleniu) wyznawców innych wyznań, w tym tej która powinna być najbliższa Polakom - wyznanie Polsko-Katolickie oraz wprost ludzi nienawidzących. Nie wszyscy obchodzą to wydumane święto i nie wszystkich to obchodzi. Kościół Katolicki jest skompromitowany w ostatnich latach i chyli się ku upadkowi. Na szczęście.
Bageri