UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

skoro mlodzi chca frajdy z jazdy samochodem to nalezy na jakims zadupiu zrobic im tor zeby sobie tam jezdzili po wertepach i cieszyli sie z jazdy nie stwarzajac zagrozenia na drogach, ale jak to u nas zakazac wszystkiego i dobic mandatem