UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Fajna organizacja znowu jedzonko dobre mikolaj lepiej niz wczesniej. Oby pan prezydent dbal i nie sprzedawal wszystkiego develiperom to nasze zyczenie.zdroju sichacza itd.to perelki przy dobrym zarzadzaniu bedzie super tylko nie robcie bledow typu niecuda sie licytacja sprzedaz
Margo44