UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dodatkowe 400 tysięcy złotych na naprawę samego czerwonego szlaku dołoży samorząd Elbląga, ale na razie nie wiadomo, kiedy miejskie prace ruszą. Umocnienia wykonywane na zlecenie Wód Polskich mają być gotowe do 15 grudnia. Bulagr, przeczytaj ten tekst 5 razy, może go wreszcie zrozumiesz.

pawell