UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@MieszkaniecElblaga - Obyś na " algorytmie " się nie rozwalił, lub zabił kogoś. Nie ma płynności przejazdu przez Elbląg, brak synchronizacji świateł przy prędkości 50 km /h. .Co ma natężenie ruchu do sekundomierza, mogą funkcjonować równolegle. @ Fanar