UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No drogi Panie jak to jechało się na gapę tramwajem. Nie rozumiem tej postawy. Kiedy mnie brakowało pieniędzy na bilet to w obie strony do Bażantarni szedłem piechotą. I wtedy i teraz traktuję jazdę bez biletu jako kradzież, a gapowicza jak złodzieja. Drogi autorze czyżby w swej nienawiści do poprzedniego ustroju wyznaje Pan taką samą zasadę jak, już nieobecna wśród żywych, bardzo dobra i znana aktorka, która mówiła, że w czasach PRL jeździła bez biletu, bo uważała to za formę walki z komunistycznym państwem.
Oj oj oj