15
14.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
polak polakowi wilkiem
(2019.11.17)

info

0  
  0
Oferty pracy z posredniaka to jakas kpina to så najgorsze naj mniej plante zajecia kiedy wprowadza najnizsza EU 1200 e
Dzinks (2019.11.17)

info

0  
  0
A ile kosztuje cie zycie i ile z tego odlozysz? Dojezdzasz tam codziennie czy sobie cos wynajales np POKÓJ za 900zl??
(2019.11.17)
Wróblowi,gelert,kluge,jurkowi i protasowi coś z up zaoferujcie z tych ochłapów
(2019.11.17)

info

0  
  0
jak się nie ma wuja to ma się. .. ..
(2019.11.18)

info

0  
  0