A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
polak polakowi wilkiem
Oferty pracy z posredniaka to jakas kpina to så najgorsze naj mniej plante zajecia kiedy wprowadza najnizsza EU 1200 e
A ile kosztuje cie zycie i ile z tego odlozysz? Dojezdzasz tam codziennie czy sobie cos wynajales np POKÓJ za 900zl??
Wróblowi,gelert,kluge,jurkowi i protasowi coś z up zaoferujcie z tych ochłapów
jak się nie ma wuja to ma się. .. ..