UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a kiedy Pan prezydent spotka się z młodymi ludzmi z tego miasta, wielu z nich skonczyło studia, szuka pracy w Elblągu, niech Pan prezydent opowie im dlaczego miasto jest dosłownie pustynią w zakresie ofert zatrudnienia, jeżeli nie będzie pracy dla młodych to miasto umrze,zielarze i paramedycyna nie pomoże,

fugi