UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a może Wroblewskiego ziołami nafaszerują i zacznie chłop coś robić? nigdy nic nie wiadomo, czekam na występy Kaszpirowskiego i wspolne z Wroblewskim liczenie: adzin, dwa, tri itd.,...wiem, ze prezydent zrobi wszystko aby miasto kwitło,

Sztyblety