UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na luzie jedną bramką. 3 pkt. mamy i o tym meczu trzeba zapomnieć. Męczyły się dziewczyny w tym meczu to tyle. Idąc na mecz miałem złe przeczucie, że to nie będzie spacerek i tak było. Ważne jest zwycięstwo. Brawa dla Milicy Ranćić, Joasi Wagi I Aliony Shupyk. Powodzenia w następnym meczu. Pozdrawiam.
marek2323