UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Prace zaczynalem 20 lat temu. .. za 1200 pln potem byly podwyzki, awanse, awanse, podwyzki i tak oto dzisiaj mam ponad 7000.Czego oczekują ludzie, że 3000 na starcie to już wyzysk i on do takiej nie pójdzie, tylko dalej będzie jęczał, że pracy nie ma? Od razu by chcieli dostać 10000 i po 3 miesiącach okaże się, że się do niczego nie nadają, bo CV które przynieśli to stek bzdur napompowany ich własnym ego, ale fajnie wyglądał?