UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeżeli chodzi o SP 19 to od zawsze była nastawiona na sport. Jestem absolwentką i wtedy siatkówka była na pierwszym miejscu. Za moich czasów nie było nam równych :) Bardzo fajny pomysł z treningiem Izabelki. Dzieci to motywuje i zachęca do dalszej pracy. Pozdrawiam
Ola-Boluś