UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dlaczego w Elblągu w szpitalach nie ma wszystkich oddziałów tylko musimy jeździć do olsztyna by sie leczyć. To jest zlosliwe i chore tego politycy i dyrektorzy szpitali nie widzicie. Zajmujcie sie szpitalami nie polityka . Należy wybierać a nie lawirowac.