UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego w Elblągu w szpitalach nie ma wszystkich oddziałów tylko musimy jeździć do olsztyna by sie leczyć. To jest zlosliwe i chore tego politycy i dyrektorzy szpitali nie widzicie. Zajmujcie sie szpitalami nie polityka . Należy wybierać a nie lawirowac.