UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ha ha ha oni już mieli wybudować port na 30 mln ton przeładunków rocznie w Jantarnym, jak oni wybudują ten kurort skoro te tereny należą do wojska? Kto będzie tam pływać jak trzeba załatwić wizy jakieś karteczki i mieć paszport i podawać swoje dane Rosjanom nawet tel. i adres zamieszkania?