UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak w Warszawie zatruwal Wisłę sciekami ekodzy tego nie widzieliście, jak ścieki płynęły do morza ekolodzy tego nie widzieliście. Tetaz protestują zgarnąć te bractwo dac łopaty i szczotki i niech za karę sprzątają jezdnię na całej długości scierwa jedne.