UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Właśnie za dużo betonu to jest w Krynicy Morskiej, czemu nie biegli ci mieszkańcy protestować jak port w Krynicy Morskiej rozbudowywany był i jak tam pogłębiali basen i tor wodny, że to zagrożenie dla przyrody? Lepiej niech u siebie przestaną wszytko betonować.