UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jakie argumenty mają przeciwnicy? Najpierw twierdzą, że nic do Elbląga nie wpłynie, a potem gadają że ruch dużych statków zatopi gniazda ptaków falami, to niech się w końcu zastanowią, co gadają, a teraz jak duże braki i pchacze od 100 metrowe pływają po Zalewie to jakoś nie zatapia tych gniazd?