A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a może, by tak pomogli tym bezdomnym, niepełnosprawnym, przejście ulicami nie pomoże, czas się wykazać
@007 - Po co ustawy czy konstytucja Pis wie lepiej i myśli za swych nierozgarniętych wyborców i jeszcze im płaci 500+ by wybrali ich ponownie.
@007 - Brednie.
Patologia to w miescie sie szerzy a nie na wioskah
Przy powodzi czy innych klęskach ludzie z wot są bardzo pomocni. Co ci ta formacja przeszkadza. Za duzo GW czy tvn
@opus - właśnie gdzie jest Wcisła i jego banda, wszędzie się lansują a tu nie
@GOŚciunio - Bo Nękania i świta bawi się na salonach warszawki lub 3miasta. Ta parada była dla psycholi i połamancow z obwodu Kaliningradzkiego.
Co Ty wiesz o zyciu ???
Robienie dzieciom i mlodziezy wody z mozgu powinno byc karane. Patrze na te ufne twarze ktore chodzą za rączkę,, wmawiaja im: tolerancja, otwartosc, tylko za jakies moze 10 lat te dzieciaki zrozumieja ze nimi manipulowano. .. .
12-16 lat kiedys zrozumieja. ..
Fundacja Pro mówi że edukatorzy seksualni rozbudzają seksualność naszych dzieci. Nikt nie może rozbudzić słownie seksualności dziecka. O gotowości płciowej człowieka decydują hormony i jest to poza naszą kontrolą. Za to edukacja seksualna daje dzieciom narzędzia do walki z pedofilami, mówi się na tych lekcjach że istnieje coś takiego jak zły dotyk, że nie wolno na to pozwalać dorosłym. Mówi się do kogo mogą się zwrócić w sytuacji gdy ktoś je krzywdzi.
Co jest celem Fundacji Pro? Aby temat pedofilii stał się w Polsce tematem tabu, aby nie wolno było rozmawiać z młodzieżą o seksualności człowieka. Przeczytajcie ich projekt ustawy. Czyli co ma zrobić krzywdzone dziecko? NIC! Nie ma się do kogo zwrócić, może być krzywdzone latami a jak pedofil się nim znudzi znajdzie sobie nową ofiarę.