A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
zadymy nie było bo kibice na wyjeździe byli ;)
kibice na wyjeździe byli
"Pamiętajcie z kim biznesu w tym mieście nie robić. " - TAK z Tobą biznesu nie robić, 100%
Jakoś nie widze tam ani protasa, ani wcisly, ani gelert, ani piskiewicza ani czyzyka, a przeciez to jest wlasnie ich elektorat.
@Kasia49 - Ty jesteś Piotr – Opoka, i na tej Opoce zbuduję mój Kościół, a bramy piekielne go nie przemogą. I tak od 2000 lat Kościół trwa mimo olbrzymich prześladowań. .. ..
iscie stalinowska ZPRRowska cenzura i manipulacja ze strony portel. Czytaja i wybieraja komentarze wygodne dla nich i przychylne lewackiej ideologii. I to wlasnie ta redakcja POpiera cala to opozycje. Ludzie myslcie nim wrzucicie karte do unry i wezcie swoje dlugopisy bo wszystko jest mozliwe. komunisci i zlodzieje chca wrocic do wladzy i wykorzystaja kazdy sposob by sie do niej dorwac.
Co oni chcą pokazać ?moich myśli nigdy nie zmienię sa dla mnie odmieńcami.
w polskim prawie powina być ustawa O ochronie obywateli i państwa polskiego :
- art 1.Zabrania się na terytorium RP- Publicznego propagowania ideologi homoseksualnej, transpłciowej, zoofilskiej, pedofilskiej, dendrofilskiej, nekrofilskiej i innej ideologi seksualnej wymierzonej w porządek społeczny i państwowy, w zamiarze przekonania do niej np. za pomocą wydawnictw, wypowiedzi w mediach, ulotek itd. Nie podlega natomiast karaniu ideologia np. w prywatnej rozmowie. art 2 - Zabrania się działania i finansowania z zagranicy i wewnątrz kraju ugrupowań, organizacji na terytorium RP działających na szkodę państwa polskiego i jego obywateli - art 3.-Każdy kto będzie próbował obejść wyżej wymieniony przepis podlega każe więzienia zgodnie z KKK.
Boze co za wstyd
@gośćmi - właśnie dlatego w tym terminie Manifa sie odbyła. .. .no i okazało się że elblag jest tolerancji miastem. .. .boze. widzisz a niegrzmisz