UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rozegrali się chłopaki. Skazani na pożarcie pokazali pazur. Dwóch / trzech spadów z Olimpii I do rezerw i nie byłoby bramki na 1:1 stara gwardia nie przegra głowy z rogu, byłoby do przodu z pseudo faworytem IV ligi.