UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak tak czytam te komentarze i to pod różnymi artykułami o partiach i wyborach, to odnoszę wrażeenie, że w wyborach uczestniczą prostacy, chamy, fanatycy, świry a te ok 60procent co nie chodzi to ci normalni. Czerwony