UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oj Panie Robercie, najpierw zabarli ziemię mojemu dziadkowi i to nie majątek tylko kilka ha dzisiaj w centrum Niska warte grubą kasę i dom z budynkami, a potem w ramach reformy rolnej nie dali tylko sprzedali, nieco ponad 9 ha, i dom z budynkami gospodarczymi, bo tą ziemię trzeba było spłacać, potem mój dziadek kupił 0,8 ha sobie. No a resztę ziemi czyli ok 20 ha kupilismy już po 2000 roku.

Zen