A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
sila powodowali urazy to lepiej do nich sily uzyc i zapobiec niepotrzebnym
No to według niego przykro mi nie on jest moim idolem żeby mówił mi co jest dobre a co nie
O tak póki jeszcze jest wojsko w Elblągu.
Nie ma określonych kryteriów. Trzeba się utożsamiać z ojczyzną. Sam fakt iż rozkładasz to na atomy i próbujesz tłumaczyć świadczy, że nim raczej nie jesteś. Lepiej jak ktoś wykrzyczy hymn niż go nie zna. Rzeczy które wymieniłeś świadczą że dobry z ciebie człowiek i tyle. Zawsze wiara była nieoderwanym elementem władzy . Więc dodam, że jeśli ktoś nie wierzy w Boga a ma do tego prawo to tak jakby nie wierzył w swój kraj . „ Bóg, honor, ojczyzna.”
kryteria to ty chciales wyliczyc wiara w czlowieku zawsze we wszystkim co robi nie wymienia czlowiekwiezacy wiary jako element chyba ze mowi o kryteriach jak ty zrobienia interesu na drugim to ta sa kryteria jest elemnt wiary co ty czlowieczku do mnie piszesz tu nie ma miejsca zeby sie pszyssac a raczej zassac biznesmeni sie poruszyli jak widac na czym do tej pory interesy robili co u czlowieka wytrancali heh kryteria I element wiary hcieli jako stabilne zkazy w kapowaniu ja was troche z gory teraz zachwieje
co o ty boga wtracasz bog a ojczyzna dwie rozne sprawy nie mozesz uwierzyc masz gleboko zakorzenione zlodziejstwo ze nie mozesz uwierzyc ze sie sprzedaliscie I nie mozecie wybrnac z sytuacji to twoja ojczyzna narod twoim zdaniem tez jestes skonczony czlowieczku taki wielki wirtuoz wierze w co chce a ojczyzna to swiat a atomy nie szanujesz I nie pilnujesz swojego a obcym zagladasz