UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszystko z Elbląga pozabierać bo po co temu miastu prestiż, skoro czy się robi czy się leży to mieszkańcą się należy - ale nigdy nic tym mieszkańcą nie pasuje. Przykład?? Organizowany jest test wiedzy o Elblągu - i jaki pierwszy komentarz?? I tak jest ze wszystkim, co by kto nie zrobił to źle, nie dzieje się nic to też źle.

Tomasz 85