UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Świętowali dwudziestolecie upadku i marginalizacji Elbląga pod rządami województwa bagienno-szuwarowego. .. ? A to znaleźli sobie powód do imprezowania. .. W tym układzie nie dziwi wybór miejsca. .. Szkoda tylko publicznego grosza na takie imprezki zasłużonych działaczy. ..

GłębokaMyśl