UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ale fajnie kolesie się nagrodami obsypują niech się podznaczają Virtuti Militari za te wiekopomne dzieła i za bój o urząd, a kto tam siedzi w tych radach w tych powiatach w tych komisjach ? stare dziady którzy tylko podtrzymują ten system postsowiecki, a skad sie wzieły te dziady panie ? aaaa no inne dziady ich wzieli do spółki z o. o. po 89,bo dużo musi się zmienić żeby było jak było, a to fajna robota musi być, układać pasjansa na komputerku, ciekawe czy hemoroidy mają od tego siedzenia jak myślicie ?
007