UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Cytat z jednego z komentarzy - "powiaty to przechowalnia dla kolesi z ZSLu i PO i tylko po to istnieja" - Nic dodać i nic ująć! Stale te same twarze tylko czasami stanowiskami się zamieniają. Może czas na nieco młodsze pokolenie a dziadki niech idą już sobie na spokojną emeryturę !
brak-perspektyw