UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Miasteczko rowerowe powinno powstać bo to co jest to karykatura tego co pozostało. Powinniście się wstydzić w U M tak dbacie o rozwój dzieci. Na dodatek ścieżki rowerowe w jednej części Elbląga ,nie połączone w całość .