UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Toruń. Piękna starówka. Nie makieta, tylko autentyczne stare miasto. Dwie godziny jazdy samochodem i całkiem inny świat. A restauracje i lokale czynne do północy i dłużej. Gdybym tylko mógł cofnąć czas o kilka lat...

Actros