UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z całym szacunkiem, ale odnoszę wrażenie, że ta impreza organizowana jest dla kilku osób z koła wzajemnej adoracji, które spotyka się w swoim elitarnym, powiatowym gronie czarując się wzajemnie swoją twórczością stylizując się na bon ton pierdon.