UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do Matrra: ""W tej chwili giełda jest większą atrakcją dla Elblążan niż jakiś park czy muzeum" chyba tylko dla takich co reprezentują twój poziom Wielbicielu" Może masz rację. To poziom Elblążan którzy chcą kupić samochód lub o tym marzą. A potem chcą tym samochodem pojechać do parku lub do muzeum aby pooglądać takiego mądralę Matrra jak ty.
Wielbiciel Giełdy Samochodowej