UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Człowieku jeśli masz samochód to chyba cię stać na 2 zł na wjazd do Szpitala na Zeromskiego , a skoro jesteś taki biedny to postaw go pod latarnią . Wstyd pisać takie brednie ten Szpital może służyć nie tylko tobie ale i twojej rodzinie.ńie bierzesz pod uwagę tego ,ze parkingi jak i drogi trzeba ramontować .Podnosisz larum o 2 zl które płacisz na Szpital , a płacąc za parkingi przy innych instytucjach nic nie mówisz. nie musisz wjeżdżać i nie rób z siebie skrzywdzonego dziada.
Obserwator