UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jak nigdy zgadzam sie z Radą Miasta. Problem nie polega na parkowanu samochodow, lecz na prowadzeniu działalności gospodarczej w miejscu do tego nie przeznaczonym. Oczywistym jest, że handlujący autami chcieli by wystawiać na sprzedaż swój towar najlepiej w centrum miasta i najlepiej za darmo. Ale czy w takim razie każdy może handlować np. meblami, sprzetem AGD, czy nierogacizną w dowolnym miejscu w mieście? Dlatego wyznaczono stosowne do handlu miejsce, a że mniej atarakcyjne? Niech panowie handlowcy założą gildię, wykupią bardziej atrakcyjny teren i prowadzą biznes.
ekonom