UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszystkim pasuje, oprócz tych którzy tam zamieszkują w okolicy i usiłują przejechać odcinek ul.Wiślickiej od ul.Pawiej do Piłsudskiego. Zastawiony codziennie po obu stronach samochodami. Wobec tego przeciskamy się i trzeba mieć szczęście, żeby z drugiej strony nie nadjechał jakiś samochód bo zadziała zasada kto pierwszy ten lepszy. Żeby było jeszcze ciekawiej, dodam że po obu stronach umieszczono zakazy zatrzymywania się. Wszyscy tego się "boją" i parkują dalej.
mieszkaniec