UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dokładnie tak - miasto zamiast ułatwiać ludziom życie to je komplikuje. Bardzo trafny jest pomysł rozbudowy parkingu przy okazji przebudowy ul. Piłsudkiego. Lokalizacja jest ok!!! Wystarczy mała infrastruktura - mała gastronomia, itp. i handel kwitnie i wszyscy mają radochę oprócz durnych, chytrych radnych-bezradnych, którzy zgodnie z przysłowiem dwa razy juz stracili i koniecznie chcą trzeci.
metaxa