A moim zdaniem... (od najstarszych)
Juz 2500000 ton sciekow do Wisly zrzucila spolka Waltz Czaskoskiego,ktore pod kontrola splywaja do Baltyku,to dopiero artysci poprzedniej wladzy,to Taki Krasulski do Piet I'm nie dorasta.Garbusiarz cyklista
@Zbyszek 1 - No, ale ten " wielki prezydent" "Czaskoski" na początku nie potrzebował pomocy wojska, nawet się wyśmiewał !!! Pomyślmy ile tego świństwa popłynęłoby do Wisły i Bałtyku, żeby PiS nie podjął męskiej decyzji?????