UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bo w Polsce było mało ludności i były liczne mniejszości narodowe, które były przeciwne Polakom np Niemcy czy Rosjanie. W tamtym czasie o sile decydowała głównie liczba zdolnych do służby wojskowej i terytorium i ZSRR było kilkadziesiąt razy większe od Polski.
Zen