UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Zen - To dlaczego w 1939 roku nie wygraliśmy z Niemcami? Jak byliśmy taką potęgą? Nie mieliśmy wojny domowej jak Rosja, ani nie płaciliśmy kontrybucji jak Niemcy? I dlaczego do diabła byliśmy pewni, że jesteśmy mocarstwem? Żyliśmy w świecie fikcji. Czy dziś też nie potrafimy ocenić rzeczywistości?

entuzjasta