UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Zen - Polska była pod zaborami 123 lata tylko dlatego że Panowie u władzy sie na to zgodzili, zagraniczna agentura skutecznie pilnowała tak aby od 1721 r. nie urosła tutaj żadna siła, do tego dochodziła legalna korupcja- jurgielt, tak legalna bo panowie u władzy nawet korupcję sobie zalegalizowali dziś są bardziej wstydliwi nazywa się to Lobbing, + polska demokracja heh żałosne ale prawdziwe, Panowie u władzy za pieniążki i bezpieczeństwo swoje i swoich majątków skutecznie rozkradli kraj dokonując sesji terytorium na korzyść państw osciennych, sejm to wiadomo przegłosował ohh do byle gówna nie mogli sie dogadać aaaa za pieniążki sprzedać legalnie część kraju to już tak wiadomo, i tak 1,2,a na sam koniec też wiadomo że nie za darmo król zrzekł się korony czyli praw na korzyść Rosji wiec stali sie oni depozytariuszem do prawa międzynarodowego czyt. królestwa polskiego do 1918.. .i do tej pory Polacy nic sie nie nauczyli. .cóz bywa

007