UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
do nikt: zebys zle nie zrozumial, nie jestem pisorem a to pis mialo wiekszosc. .. zgadza sie 1023 popieram uzycie broni RP przez obce wojska to skandal!!! Niestety caly czas nacjonalistow chce zmarginalizowac, czego efektem jest glosowanie za ochrona mienia Polakow: Projekt Kukiz. Przeciw: PIS, wstrzymalo sie w 100 % PO(CZYLI JAK BY BYLO PRZECIW) nawet kolinski nie zaprzeczy, ze wysztskich chce okrasc
ASWYMIATA