UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
do Kolinski: Takim bełkoczacym i wydajacym sie ze cos wiedza to wystarczy rzucic kawał mieasa na odczepnego na ktorego prymityw sie rzuci. .. włąsnie to zrobiles. .. Gdyby faktycznie tak bylo to kazde media by swobodnie o tym mowily, pis nie zamiatałby tego pod dywan a sld nie zamienialo paru słow w radio. SLD nic kompletnie nie powiedzialo oprocz wywiadu Millera. Tylko Winnicki, wbij sobie to do łba glosno w sejmie problem wyartykuował!!!! Boże żeby do kolinskiego to dotarlo!!!:)
ASWYMIATA