UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No i to było państwo rządzone przez Polaków, a nie przez Rosję, jak to miało miejsce od 1944 do 1989 kiedy Polska była pod okupacją radziecką. Dlatego Polacy tak cenią II RP. No i dlatego, że wtedy pod Warszawą Polacy pokonali Rosję bolszewicką. Mój dziadek wtedy najbardziej się cieszył jak były uroczystości z okazji pokonania Bolszewików i z tego jak uciekali spod Warszawy, a Polacy ich gnali i gnali aż do pokoju w 1921. To było Wielkie i Wspaniałe Zwycięstwo. W którym główną rolę odegrali właśnie chłopi i robotnicy, bo oni cenili II RP.

Zen