UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Zen - Hahaha, be-ze-du-ra, jak mawia jeden znany kabareciarz, mój imiennik zresztą - tłumaczyłem już Wam kiedyś ob. Zen na przykładach, jaki to "postęp" i "dobrobyt" fundowała szerokim masom Polek i Polaków ta Wasza mityczna a zacofana, kleszo-arystokratyczna, elitystyczna a zamordystyczna II Rzeczpospolita, ale wciąż jesteście odporni na wiedzę. Nie będę się tu już zatem powtarzał, odsyłam tylko do lektury, np. tej: "Gdy oni się obżerali, pół Polski głodowało. Dlaczego warto odkrywać mroki Dwudziestolecia?" autorstwa Wojciecha Lady - owocnego pogłębiania wiedzy:)
RobertKoliński