UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bo Polska była 123 lata pod zaborami i była gnębiona przez 3 mocarstwa, w dodatku musiała toczyć walkę z Bolszewikami, powstania śląskie i wielkopolskie, napaść Czechów na Zaolzie i szkodzenie nam później na arenie międzynarodowej. A jak mogliśmy mieć w 1939 roku przyjaciół skoro niemal wszyscy sąsiedzi chcieli likwidacji Polski, tak było odkąd Polska istniała, jest tylko 1 zasada. Polska będzie albo silna, albo wcale jej nie będzie i ta zasada się zawsze sprawdza. Natomiast Polska osiągnęła w XX leciu międzywojennym niesamowity postęp. Mieliśmy wspaniałe osiągnięcia w nauce, wynalazkach i gospodarce, tylko po 123 latch zaborów brakowało pieniędzy na dostateczne uzbrojenie Armii np.
Zen